Persoon te water bij de brug aan de Nieuwe Postweg Tholen.

Laatst bijgewerkt 12-11-2024
maandag, 11 november 2024 om 23:36:55
Gesloten

We zijn uitgerukt in verband met een melding van een persoon te water bij de brug over het Schelde-Rijnkanaal aan de Nieuwe Postweg Tholen. De eerste eenheden zijn bij de brug en we gaan er van uit dat er inderdaad een persoon te water is geraakt.

Meerdere eenheden zijn onderweg.

 

Einde berichtgeving.

Wil je snel op de hoogte gebracht worden van een incident in je omgeving? Download de Zeeland Veilig-app in de Appstore of de Google Playstore.

Altijd direct op de hoogte van incidenten in jouw buurt?

Download nu de Zeeland Veilig-app

Het scheepvaartverkeer op het Schelde-Rijnkanaal ter hoogte van de Nieuwe Postweg Tholen wordt gestremd. Zo kunnen onze duikers en andere hulpverleners veilig werken.

We zijn met een duikteam ingezet, tweede duikteam is bijna ter plaatse. Een derde duikteam uit de regio Rotterdam-Rijnmond is onderweg. Deze beschikken onder andere over een onderwater-drone.

We zijn met twee brandweerboten aanwezig, twee andere brandweerboten zijn onderweg. Naast de duikers zijn oppervlakteredders uit Bergen op Zoom aanwezig.

We zijn nog steeds aan het zoeken in het Schelde-Rijnkanaal bij de brug Tholen. Dat doen we vanaf het water en vanaf de kant. Hiervoor gebruiken we onder andere warmtebeeldcamera's. 

Het duikteam uit de regio Rotterdam-Rijnmond van de post Capelle aan de IJssel is ter plaatse. Zijn gaan met een onderwaterdrone de zoekactie ondersteunen.

De zoekactie heeft helaas geen resultaat opgeleverd. Er is na ruim twee uur zoeken niemand aangetroffen. Omdat daarmee het 'gouden uur' waarin er nog overlevingskansen zijn, ruim voorbij is, wordt de actie afgesloten. Het scheepvaartverkeer kan weer worden hervat. We ronden de werkzaamheden af en gaan dan terug naar de kazernes.

Terug naar meldingen