Melding voertuig te water Westelijke Kanaalweg Sluiskil

Laatst bijgewerkt 12-06-2025
donderdag, 12 juni 2025 om 15:16:03

We hebben een melding gekregen van een auto die mogelijk te water zou zijn geraakt in het kanaal Gent-Terneuzen. We zijn met meerdere eenheden, waaronder duikploegen, onderweg naar de Westelijke Kanaalweg in Sluiskil. 

Einde berichtgeving.

Wil je snel op de hoogte gebracht worden van een incident in je omgeving? Download de Zeeland Veilig-app in de Appstore of de Google Playstore.

Altijd direct op de hoogte van incidenten in jouw buurt?

Download nu de Zeeland Veilig-app

Onze duikploegen zijn ter plaatse en maken zich gereed om het water in te gaan. Voor de veiligheid is het scheepvaartverkeer stilgelegd. Ook komt een boot van Rijkswaterstaat ondersteunen door met behulp van een sonar onderwaterbeelden te maken. 

Er is daadwerkelijk een auto aangetroffen onder water. Omdat de inzet van redding over gaat naar berging wordt de brandweerinzet afgebouwd. Verdere berichtgeving via de politie. 

Terug naar meldingen